OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI Niedziela Wielkanocna 22.05.2022 A. D.

Kancelaria parafialna w maju czynna: – we wtorki i środy od godz. 16.00 do godz. 17.30;
W nagłych wypadkach czyli posługa sakramentalna (sakrament chorych) i ustalenie pogrzebu prosimy o kontakt telefoniczny 94 3122325

1. Dzisiaj przypada VI niedziela wielkanocna.
2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, codziennie, przez cały miesiąc o godz. 17.30.
3. W poniedziałek 23.05.2022 r., o godz. 19.00 zapraszamy na nabożeństwo „Droga światła” i uwielbienie w oprawie muzycznej zespołu parafialnego.
4. Również w poniedziałek ks. Dziekan zaprasza mężczyzn z Białogardu i okolic na „Męski Różaniec”. Modlitwa odbędzie się godz. 19.00 w kościele pw. NSPJ w Białogardzie.
5. W sobotę 28 maja o godz. 11.00 w Sanktuarium MB bolesnej w Skrzatuszu odbędzie się Diecezjalny Dzień Dziecka. Organizujemy z naszej parafii pielgrzymkę autokarową na te uroczystości. Zachęcamy dzieci i ich rodziców do wzięcia udziału w pielgrzymce. Zapisy u siostry Damaris. Przypominamy, że  w soboty miesiąca maja, kancelaria parafialna jest nieczynna!!!
6. Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
7. Prasa katolicka Gość Niedzielny: w najnowszym numerze można przeczytać między innymi o historii beatyfikowanej właśnie założycielki Żywego Różańca Pauliny Jaricot oraz przeczytać o tym, czy i dlaczego Rosjanie ślepo wierzą Putinowi oraz szereg innych ciekawych artykułów. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.
Życzenia: Wszystkim  Solenizantom i jubilatom tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa a  gościom i parafianom na najbliższy tydzień, życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Najświętszej.

Wasi Duszpasterze
Białogard, 2022.05.22

UDOSTĘPNIJ...

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest