OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV Niedziela Wielkanocna 08.05.2022 A. D.

Kancelaria parafialna w maju czynna: – we wtorki i środy od godz. 16.00 do godz. 17.30;
W nagłych wypadkach czyli posługa sakramentalna (sakrament chorych) i ustalenie pogrzebu prosimy o kontakt telefoniczny 94 3122325

1. Dzisiejsza IV niedziela wielkanocna jest obchodzona jako Niedziela Dobrego Pasterza i rozpoczyna Kwartalne Dni Modlitw o powołania do Służby w Kościele. Dzisiaj przypada druga niedziela miesiąca. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na ogrzewanie i remont naszego kościoła. Bóg zapłać wszystkim wspierającym naszą parafię.
2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, codziennie, przez cały miesiąc o godz. 17.30.
3. W poniedziałek po Mszy świętej wieczornej próba dzieci przed Rocznicą Pierwszej komunii Świętej. We wtorek próba Pierwszej Komunii Świętej dla dzieci, które przystąpią do sakramentu w sobotę o godz. 11.00. W środę po wieczornej Mszy próba dla dzieci, które przystąpią do sakramentu w sobotę o godz. 13.00. Dzieci przychodzą na próbę ze swoimi rodzicami. Spowiedź przed I Komunią w piątek 13 maja o godz. 16.00, natomiast spowiedź dzieci przed rocznicą w piątek o godz. 17.00. Zapraszamy.
4. W czwartek po wieczornej Mszy świętej w salce na plebanii odbędzie się spotkanie parafialnego Zespołu Synodalnego. Materiały potrzebne na spotkanie są do odbioru w zakrystii. Zapraszamy!
5. W piątek 13 maja po Mszy świętej wieczornej w kościele odbędzie się pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
6. W sobotę 14 maja o godz. 11.00 i o godz. 13.00 w naszej parafii odbędą się Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej dla II i III grupy dzieci z naszej parafii. Ze względu na uroczystości pierwszokomunijne w soboty miesiąca maja, kancelaria parafialna będzie nieczynna!!!
7. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 11.30 odbędzie się Rocznica Pierwszej Komunii Świętej. O godz. 13.00 Uroczysta Msza święta w 25 rocznicę święceń kapłańskich ks. Proboszcza Witolda Karczmarczyka.
8. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca, po Mszach świętych Caritas przeprowadzi zbiórkę do puszek na „Chleb św. Antoniego”. Czyli na pomoc ubogim.
9. W sobotę 28 maja o godz. 11.00 w Sanktuarium MB bolesnej w Skrzatuszu odbędzie się Diecezjalny Dzień Dziecka. Organizujemy z naszej parafii pielgrzymkę autokarową na te uroczystości. Zachęcamy dzieci i ich rodziców do wzięcia udziału w pielgrzymce. Zapisy u siostry Damaris.
10. Prasa katolicka Gość Niedzielny: w najnowszym numerze kolejna płyta z Biblią Audio, a na niej cztery księgi mądrościowe. Znajdziemy też szereg ciekawych artykułów. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.

Życzenia: Wszystkim  Solenizantom i jubilatom tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa a  gościom i parafianom na najbliższy tydzień, życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Najświętszej.

Wasi Duszpasterze
Białogard, 2022.05.08  

UDOSTĘPNIJ...

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest