OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  XI NIEDZIELA ZWYKŁA 16.06.2024 A. D.

Kancelaria parafialna – czynna: we wtorki i środy od godz. 16.00 do godz. 17.30 oraz w soboty od godz. 10.00 do godz. 12.00.

W nagłych wypadkach czyli posługa sakramentalna (sakrament chorych) i ustalenie pogrzebu prosimy o kontakt telefoniczny 94 3122325

  1. Przeżywamy XI niedzielę zwykłą. Jest to również trzecia niedziela miesiąca. Po Mszach świętych Caritas przeprowadza zbiórkę do puszek na „Chleb św. Antoniego” czyli na pomoc ubogim. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  2. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przebieg uroczystości związanych z 900-leciem Misji Ewangelizacyjnej św. Ottona na Pomorzu.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, przez cały miesiąc, codziennie o godz. 17.30.
  4. W czwartek 20 czerwca o godz. 18.00 w naszym kościele odbędzie się Msza Święta na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego 2023/24. Zapraszamy dzieci i młodzież do podziękowania Panu Bogu za miniony rok. Przed mszą okazja do spowiedzi przed wakacjami.
  5. Za tydzień XII niedziela zwykła. Po Mszach świętych odbędzie się zbiórka do puszek na kształcenie w diecezji i KUL.
  6. W przyszłą niedzielę, 23 czerwca, o godz. 19.00, w naszym kościele, w ramach Międzynarodowego Festiwalu „MUZYCZNA PODRÓŻ ŚLADAMI GRÜNEBERGÓW”, odbędzie się koncert „CZAR INSTRUMENTÓW DĘTYCH”. W wydarzeniu udział wezmą: prof. Bogdan Narloch – organy oraz prof. Roman Gryń – trąbka. Zapraszamy!
  7. Prasa katolicka Gość Niedzielny: Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym”- zapowiadamy Marsz dla Życia i Rodziny, który 16 czerwca przejdzie ulicami Warszawy, Krakowa i kilku innych polskich miast. W kulturze, która stawia znak zapytania nad rodziną, marsze pokazują jej głęboki sens i piękno. Znajdziemy też szereg innych ciekawych artykułów. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.

Życzenia: Wszystkim  Solenizantom i jubilatom tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa a  gościom i parafianom na najbliższy tydzień, życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Najświętszej.

Wasi Duszpasterze 🙂

Białogard, 2024.06.16

UDOSTĘPNIJ...

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest