OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  XII NIEDZIELA ZWYKŁA 23.06.2024 A. D.

Kancelaria parafialna – czynna: we wtorki i środy od godz. 16.00 do godz. 17.30 oraz w soboty od godz. 10.00 do godz. 12.00.

W nagłych wypadkach czyli posługa sakramentalna (sakrament chorych) i ustalenie pogrzebu prosimy o kontakt telefoniczny 94 3122325

  1. Przeżywamy XII niedzielę zwykłą. Po Mszach świętych odbywa się zbiórka do puszek na kształcenie w diecezji i KUL.
  2. Dzisiaj w niedzielę 23 czerwca o godz. 19.00 w naszym kościele, w ramach Międzynarodowego Festiwalu „MUZYCZNA PODRÓŻ ŚLADAMI GRÜNEBERGÓW”, odbędzie się koncert „CZAR INSTRUMENTÓW DĘTYCH”. W wydarzeniu udział wezmą: prof. Bogdan Narloch – organy oraz prof. Roman Gryń – trąbka. Zapraszamy!
  3. Do niedzieli 30 czerwca zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe odprawiane o godz. 17.30.
  4. W sobotę 29 czerwca obchodzimy Uroczystość śś Apostołów Piotra i Pawła. Ofiary złożone na tacę, są przeznaczone, jako świętopietrze, na utrzymanie Stolicy Apostolskiej.
  5. Rozpoczął się czas wakacyjny. Od poniedziałku 1 lipca do 31 sierpnia, w dni powszednie, nie będzie Mszy świętych o godz. 9.00 !!! W lipcu i sierpniu Kancelaria Parafialna czynna tylko w środy i soboty. We wtorki będzie nieczynna. 
  6. Za tydzień XIII niedziela zwykła.
  7. Prasa katolicka Gość Niedzielny: Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” o najnowszym dokumencie Komisji Nauki Wiary KEP „O właściwym rozumieniu chrześcijańskiej religijności”. Episkopat wyjaśnia w nim, czym jest zdrowa religijność, i wskazuje przyczyny, które ją wykrzywiają i zagrażają naszej wierze. Znajdziemy też szereg innych ciekawych artykułów. Jest dziś do nabycia, w cenie 14 zł. „GOŚĆ EXTRA”. „Mamo”- mówili do Nich święci. Co łączy Mariannę Popiełuszko z Marianną Kolbe i świętą Moniką? Z okazji Dnia Matki, o matkach 100 stron ciekawej lektury. Jest także dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.

Życzenia: Wszystkim  Solenizantom i jubilatom tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa a  gościom i parafianom na najbliższy tydzień, życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Najświętszej.

                                                                                                                   Wasi Duszpasterze 🙂

                                                                                                                Białogard, 2024.06.23  

UDOSTĘPNIJ...

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest