OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIII Niedziela Zwykła 30. 06. 2024 A. D.

Kancelaria parafialna – czynna: w środę od godz. 16.00 do godz. 17.30 i w sobotę od 10.00 do 12.00.

W nagłych wypadkach czyli posługa sakramentalna (sakrament chorych) i ustalenie pogrzebu prosimy o kontakt telefoniczny 94 3122325.

1. Dzisiaj przypada XIII niedziela zwykła.

2. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym od 1 lipca do 31 sierpnia, w dni powszednie, nie ma Mszy świętych o godz. 9.00. Kancelaria Parafialna jest czynna tylko w środy i soboty. We wtorki jest nieczynna!!!

3. W środę o godz. 17.30 w kościele zmiana tajemnic różańcowych. Zapraszamy!

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. O 17.30 rozpocznie się modlitwa w intencji powołań.

W piątek od godz. 17.00 okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej.

Po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo pierwszopiątkowe.

W sobotę po Mszy świętej o godz. 7.00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi. W lipcu i sierpniu nie będzie regularnych odwiedzin chorych z posługą sakramentalną. W razie potrzeby prosimy jednak o kontakt i taka wizyta będzie możliwa w ustalonym terminie.

5. Za tydzień XIV Niedziela zwykła.

6. W niedzielę 7 lipca Siostry Szensztackie z Góry Chełmskiej organizują kolejny „Dzień Kultury dla Góry”. Od godz. 10.00 – do końca imprezy na ‘Placu Gościńcowym’ zapraszamy do odwiedzenia namiotów kreatywnej twórczości. O godz. 12.00 – Msza Święta przy Sanktuarium Przymierza pod przewodnictwem bp. Krzysztofa Zadarki; w programie: koncert zespołu „Duża Rajska Kawa” z Bydgoszczy, „Sztuka manipulacji medialnej” – spotkanie z psycholog Bogną Białecką z Poznania, koncert utworów Anny German w wykonaniu śpiewaczki Marii Mateja, a także modlitewne zawierzenie Królowej Przymierza, wszystkich pielgrzymów i turystów Góry Chełmskiej oraz ich intencji. Zapraszamy.

7. Prasa katolicka Gość Niedzielny: w najnowszym numerze: szukamy odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób prymat Piotra może łączyć, a nie dzielić wyznawców Chrystusa. Jest również szereg innych ciekawych artykułów. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.

Życzenia: Wszystkim Solenizantom i jubilatom tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, a gościom i parafianom na najbliższy tydzień, życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Najświętszej. Dzieciom i młodzieży udanych i bezpiecznych wakacji.

Wasi Duszpasterze 🙂

Białogard, 2024.06.30

UDOSTĘPNIJ...

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest